( اسباب بازي دتوي در حال حاضر فاقد هرگونه فعاليت تجاري است. ) تماس 09124141532

شرایط تعویض و مرجوعی کالا

راحتی شما در کنار تجربه خوبتان از خرید همواره یکی از مهم‌ترین اصول اولیه و خط مشی‌های کاری تیم عملیاتی دتوی است.دتوی با درنظر گرفتن حساسیت های کالای اسباب‌بازی خصوصا برای بچه ها که صاحبان نهایی این محصولات هستند و رضایت هرچه بیشتر شما شرایطی در نظر گرفته ایم تا با حداکثر آسودگی خیال و راحتی بتوانید از کالای خود استفاده کنید.

انصراف از خرید یا تعویض کالا

در صورتی که به هردلیلی تصمیم به تعویض اسباب بازی یا انصراف از خرید خود گرفته‌اید، امکان تعویض کالای شما تا 2 روز کاری از زمان تحویل کالا وجود خواهد داشت. طبیعی است در این صورت هزینه جابجایی و حمل و نقل کالا به عهده شما مشتری گرامی خواهد بود. دقت داشته باشید به دلیل مسائل اخلاقی و حرفه ای امکان بازپس گیری کالاهای حساس نوزاد ( مانند دندان‌گیر، شیشه شیر و … ) یا کالاهایی که استفاده شده باشند را نخواهیم داشت. لذا عدم بازگشایی محصول و استفاده از آن در این مورد شرط دتوی برای بازپس گیری کالا خواهد بود.

تعویض کالا به دلیل نقص فنی

درصورتی که کالا به هردلیلی شامل نقص فنی یا ایراد ظاهری باشد، تا 7 روز از زمان تحویل کالا امکان استرداد و تعویض کالا وجود خواهد داشت. اگر ایراد فیزیکی شامل شکستگی، نقص آشکار ظاهری باشد حداکثر تا 2 روز پس از دریافت کالا امکان بازگرداندن و تعویض کالا را خواهید داشت.لازم به ذکر است که کلیه کالاهای ارسالی دتوی قبل از ارسال در روند کنترل کیفیت مرسوله، چک شده و بازرسی فیزیکی و فنی انجام می‌شود، مگر در مواردی که خریدار از قبل نسبت به عدم انجام فرایند کنترل کیفیت مرسوله درخواست داده باشد. برای مطالعه بیشتر شرایط کالای ارسال به بخش راهنمای انتخاب کالا مراجعه کنید.

خدمات پس از فروش کالا

با توجه به ماهیت مصرفی بودن اسباب‌بازی های کودکان، و اقتضای سنی کودکان اگر به هر دلیلی کالای شما در ضمن استفاده دچار نقص فنی یا شکستگی شد کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره برای تعمیر، تعویض قطعه یا مسائل مرتبط با کارکرد فنی وسیله شما هستند.کافی است با ما تماس بگیرید، دتوی به شما قول میدهد تا حد امکان به شما در رفع نقص پیش آمده کمک کند تا زمینی پاک تر و کودکانی خلاق تر داشته باشیم.

منو اصلی