( اسباب بازي دتوي در حال حاضر فاقد هرگونه فعاليت تجاري است. ) تماس 09124141532

در دتوی برای راحتی شما کالاهای فروشگاه در دسته بندی های مشخص و کلی تنظیم شده تا اسباب بازی مورد نظر شما براساس نیاز کودک و شرایط به راحتی پیدا شود.

کلیه موارد مرتبط با سلامت و ایمنی کودک به طور اختصاصی در صفحه هر کالا ذکر شده، و در زمان انتخاب کالا میتوانید این موارد را مشاهده کنید.

نحوه کارکرد مختصر کالا، در صفحه مربوط به هر محصول ذکر شده است. همچنین کلیه کالاهای سفارش داده شده قبل از ارسال توسط کارشناس فروش فروشگاه از نظر ظاهری و فنی بازرسی میشود تا از سلامت کالا و کیفیت آن اطمینان حاصل شود. این امر در جهت تسهیل فرایند فروش و تجربه بهتر شما از خرید و به طور رایگان انجام میشود. همچنین شما میتوانید به درخواست خود از تست شدن کالا انصراف بدهید. با این وجود در صورت وجود هرگونه مغایرت در کالای ارسالی یا نقص فنی شما میتوانید با مراجعه به بخش شرایط تعویض از نحوه تعویض و استرداد کالای خود مطلع شوید.در این رابطه امکان تحویل آماده به کار هم در نظر گرفته شده تا رضایت و راحتی شما هرچه بیشتر حفظ شود.

در صورتی که نسبت به انتخاب اسباب‌بازی مطمئن نیستید، یا سوالی در رابطه با کارکرد یا جزییات هر کالا دارید، به راحتی میتوانید با فروشگاه تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناسان فروش ما بهره مند شوید.

برای سهولت و سرعت بیشتر فرایند خرید، پرداخت نهایی سبد خرید شما صرفا از طریق درگاه بانکی قابل انجام خواهد بود. برای این منظور شما نیاز به رمز دوم/پویا و کارت بانکی معتبر خواهید داشت. برای مشاهده جزییات نحوه ارسال و دریافت کالا میتوانید در بخش مربوط به ارسال و تحویل مرسوله از این فرایند آگاهی پیدا کنید.

منو اصلی