( اسباب بازي دتوي در حال حاضر فاقد هرگونه فعاليت تجاري است. ) تماس 09124141532

تا به حال به این موضوع که بچه ها علاقمندند بمحض گرفتن اسباب بازی خود از آن استفاده کنند دقت کرده‌اید؟ همچنین پیچیدگی ها و مواردی که در نگاه اول برای راه اندازی اسباب بازی روبرو هستید، این موضوع نیز در ابتدای امر بسیار دلهره اور است.ما با درنظر گرفتن تمام این موارد، برای خوشحالی بیشتر شما و کودکتان که قرار است اسباب بازی خود را تحویل بگیرد، در صورت تقاضای شما اسباب بازی ها را آماده به کار تحویل می‌دهیم.

خدمت آماده به کار چیست؟

این فرایند شامل قرار دادن باطری‌های مرغوب و نو داخل اسباب بازی و آماده کردن آن برای شروع به کار می‌شود، همچنین برای اسباب بازی هایی که شارژی هستند، ما آنها را به مدت زمانی که تولید کننده توصیه نموده شارژ میکنیم، در این حالت هم اسباب بازی شما بمحض تحویل آماده به کار خواهد بود، هم اینکه سلامت باطری حفظ میشود،بچه ها معمولا از همان ابتدای بازی علاقه دارند تا قبل از شارژ کامل باطری از اسباب بازی خود استفاده کنند و این باعث کاهش طول عمر باطری خواهد شد.

برای اسباب بازی هایی که مکانیزم پیچیده تری دارند و شاید با نگاه اول متوجه کارکردشان نشوید هم ما یک راهنمای چند خطی به زبان فارسی برای شما خواهیم فرستاد تا سریع تر بتوانید محصول فیزیکی خریداری شده تان را تبدیل به هیجان و شادی کودک کنید!

این خدمت برای خریدهای بالای 150 هزارتومن رایگان انجام میشود، همه باطری های مصرفی ما از بهترین باطری‌های تولیدی مناسب اسباب بازی هستند و به شما قول خواهیم داد تا مدت زیادی مهمان اسباب بازی شما خواهند بود!

در رابطه با ماندن باطری داخل اسباب بازی ها در نظر داشته باشید که اگر تمایل به استفاده از اسباب بازی سفارشی برای مدت طولانی مثلا بیشتر از 2 هفته ندارید، از درخواست خدمت آماده به کار امتناع کنید. باتری های بی استفاده ممکن است به دستگاه شما آسیب برسانند.

100% بهداشتی

همچنین ما با اشراف بر موضوع موارد سلامت و بهداشت وسیله بازی و اهمیت ویژه ای که برای بچه ها قائل هستیم، همه پروسه باز و بسته کردن محصول را با رعایت بهداشت کامل انجام می‌دهیم. سپس طبق پروتکل ضد عفونی محصول که میتوانید در صفحه بسته بندی و ارسال کالا بخوانید آنها را عاری از میکروب و ویروس به شما تحویل خواهیم داد

رضایت از خرید حق شماست !

منو اصلی