( اسباب بازي دتوي در حال حاضر فاقد هرگونه فعاليت تجاري است. ) تماس 09124141532

کلیه اسباب بازی‌های سفارشی در بسته بندی ویژه دتوی ارسال می‌شود. در بسته بندی اسباب باز‌ی‌ها شرایط ارسال و تحویل سلامت کالا در نظر گرفته شده تا ایمنی سفارش شما در زمان ارسال حفظ شود.

همچنین در شرایط ویژه فعلی، کلیه سفارش‌ها در پوشش حفاظتی نایلون برای جلوگیری از آلودگی محموله شما ارسال می‌شوند و در مرسوله ارسالی یک عدد پد الکلی برای رعایت حداکثری بهداشت و سلامت شما وجود خواهد داشت. شما میتوانید از نحوه حفظ پاکیزگی و سلامت کالا را در بخش بهداشت کالاهای فروشگاه مطالعه کنید

.سفارشات تهران حداکثر 1 روز کاری پس از تایید نهایی سفارش ارسال می‌شود، هزینه ارسال سفارش برای شهر تهران با پست پیشتاز 12 هزار تومان بوده و برای ارسال فوری با پیک مبلغ مصوب بر اساس آدرس پستی شما خواهد بود ( از 18 هزار تومان ). برای مشتریان عزیز در سایر شهرها، کلیه سفارشات پس از تایید، در ساعت 11 روز کاری آینده توسط پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال میشوند. هزینه ارسال سفارشات شهرستان 18 هزار تومان است.

ارسال سفارشات بالای 250 هزارتومان، برای تهران و سایر شهرها، رایگان است.

کد پیگیری سفارشات برای پست پیشتاز پس از ارسال کالا به آدرس ایمیل ثبتی ارسال می‌شود، و برای سفارشات ارسالی با تیپاکس در زمان تایید مبدا به شماره تلفن همراه شما به صورت پیامک ارسال خواهد شد.

برای آشنایی با نحوه انتخاب و خرید کالا، به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

منو اصلی